Ilmajousijalka eteen oikealle – Mercedes-Benz GL/GLS X166 (Airmatic)

Iskunvaimennin eteen oikealle – Mercedes-Benz GL/GLS X166 (Airmatic)

Ilmajousijalka eteen oikealle – Mercedes-Benz GL/GLS X166 (Airmatic)

343,90€

Varastossa

343,90€

Maxpeedingrodsin oikean puolen etuilmajousijalka Mercedes-Benz GL- ja GLS-sarjan X166-malleihin, joissa on Airmatic DC -ilmajousitus mutta ei ADS-vaimennusta.

Tuotetunnus (SKU): VV1-IJ-2922120 Osastot: ,

Haluatko maksaa mieluummin osamaksulla? Laske kuukausierän koko alla olevalla laskurilla.

Kuvaus

Ilmajousen palje ja iskunvaimennin on koottu valmiiksi yhdeksi jousijalaksi. Jousijalka vaihdetaan kokonaisena, joten palkeen ja vaimentimen irrottamista toisistaan ei tarvita.

Tekniset tiedot

  • Valmistaja: Maxpeedingrods

Sopivuus

  • Mercedes-Benz GL X166
  • Mercedes-Benz GLS X166

Jos vasemman puolen jousijalka on yhtä vanha, se kannattaa vaihtaa samalla. Näin auto pysyy vaakasuorassa ja vaimennus toimii molemmilla puolilla tasaisesti.

Huomio: Sopii vain autoihin, joissa on Airmatic DC -ilmajousitus. Ei sovellu autoihin, joissa on ADS-vaimennus.

Mietityttääkö sopivuus autoosi? Kerro rekisterinumero, niin tarkistamme sopivuuden puolestasi.

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.


Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Ilmajousijalka eteen oikealle – Mercedes-Benz GL/GLS X166 (Airmatic)”