MTS Technik madallusjouset Opel ASTRA J GTC (P10) – 2.0 07/2012 – 12/2017, 20 mm (vain etuakselille)

MTS Technik madallusjouset MTSXVO023HA

MTS Technik madallusjouset Opel ASTRA J GTC (P10) – 2.0 07/2012 – 12/2017, 20 mm (vain etuakselille)

122,00

Varastossa

122,00

Onko edessäsi yleinen kysymys: mikä on helpoin tapa auton madaltamiseen? Vastaus kysymykseen on MTS Technikin TÜV -hyväksytyt madallusjouset. Nämä saksalaisesta teräksestä valmistetut laadukkaat madallusjouset antavat pitkäikäisen ratkaisun autosi madallukseen.

Jousien lukumäärä: 2 kpl (eteen)
Takuu: 2 vuotta, ei kilometrirajoitusta

Tuotetunnus (SKU): VV1-MTSXOP161VA Osastot: , , , ,

Haluatko maksaa mieluummin osamaksulla? Laske kuukausierän koko alla olevalla laskurilla.

Kuvaus

Sopii näihin automalleihin
Vieritä taulukkoa sivulle päin nähdäksesi sen kokonaan.
Merkki Malli Moottori Vuosi Tyyppi Moot.koodi Teho (kW) Vetotapa Korimalli
Opel ASTRA J GTC (P10) 2.0 (08) 07/2012 – 12/2017 A 20 NFT;B 20 NFT 206 FWD (Front-Wheel Drive) Hatchback

Alustasarjan tiedot:

TÜV -hyväksyntä: kyllä
Takuu: 2 vuotta
Madallus (etuakseli/taka-akseli): 20 mm / 20 mm
Tuotekoodi: VV1-MTSXOP161VA
– Autoissa, joissa on tehtaan madallus, ilmoitettu madallus pienenee tehtaan madalluksen verran.
– Jos autoon on asennettu muita kuin vakiovarusteita (esim. vetokoukku, nestekaasulaitteisto), auton todellinen madallus voi poiketa ilmoitetusta.

MTS Technik -madallusjouset:

Valmistettu kylmävalssatusta saksalaisesta teräksestä.
Hyvä korroosiosuojaus pulverimaalatulla pinnalla.
2 vuoden takuu, jolle ei ole määritetty kilometrirajoitusta.

Parempaa tietuntumaa etsivälle kuljettajalle auton madaltaminen on ensimmäisiä parannuksia, joita on suositeltavaa tehdä. Auton madaltamisella saavutetaan huomattavia parannuksia kaarreajettavuuteen ja kovempiin nopeuksiin, sillä ajoneuvon alusta on jäykempi, sen korin painopiste madaltuu ja kallistelu vähenee. Paremman tietuntuman lisäksi auton madallus parantaa sen tyylikkyyttä ja ulkoista olemusta. Yksinkertaisesti edullisimpia vaihtoehtoja ajoneuvon madaltamiseen ovat madallusjouset. Näin on mahdollista säilyttää auton alkuperäiset iskunvaimentimet, mutta tuoda silti auton korkeutta. Melkein 20 vuotta alalla ollut MTS Technik valmistaa ja toimittaa laadukkaat alustanosat. Nämä TÜV -hyväksytyt ja korkealla laadulla valmistetut madallusjouset ovat lisäksi edullisia, mikä tekee niistä erinomaisen valinnan. Erittäin laadukkaita MTS Technik madallusjousista tekee niihin valitut materiaalit sekä valmistusprosessi, sillä ne valmistetaan kylmävalssatusta saksalaisteräksestä, jolla saadaan aikaan kova lujuus ja hyvä iskunkestävyys. Selvä osoitus MTS Technik tuotteiden korkeasta laadusta on heidän madallusjousilleen antama 2 vuoden takuu, jossa ei ole lainkaan kilometrirajoitusta.

Puolalainen ajoneuvojen alustanosien valmistaja MTS Technik on ollut alalla pian 20 vuotta, ja heidän tuhansien madallusjousien valikoimastaan on valittavissa madallusjousia laajaan automallivalikoimaan. MTS Technik haluaa tarjota mahdollisimman laajaan autovalikoimaan korkealaatuisia alustanosia kohtuullisilla hinnoilla. MTS Technikin madallusjousien valikoima on painotettu varsinkin eurooppalaiseen autokantaan, ja se sisältää vaihtoehtoja uusimmista automalleista aina klassikoihin asti. Saksalaisviranomaisen KBA:n myöntämä TÜV-sertifikaatti MTS Technik alustoille ja madallusjousille kertoo paljon MTS:n korkeasta laadusta.

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.


Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “MTS Technik madallusjouset Opel ASTRA J GTC (P10) – 2.0 07/2012 – 12/2017, 20 mm (vain etuakselille)”