Sumuvalot Audi A6 C6 (4F) sedan, Avant ja Allroad, Audi A4 B8 (8K) sedan ja Avant, Audi Q5 (8R) sekä Seat Exeo (3R2), 2004–2011 – kirkas
114,90€
Tehtaan sumuvalojen tilalle tarkoitetussa sarjassa on ABS-muovikotelo ja lasilinssi. Väriltään kirkkaat etusumuvalot ovat E-hyväksyttyjä. Asennuksessa käytetään auton alkuperäisiä kiinnityspisteitä ja sähköliittimiä.
- Kuvaus
- Arviot (0)
Kuvaus
Tekniset tiedot
- Asennuspaikka: etu
- Korimalli: sedan, farmari, allroad, maastoauto
- Vuosimallit: 2004–2011
- Materiaali: ABS-muovi, lasi
- Väri: kirkas
- Hyväksyntä: E-hyväksytty (E-merkintä)
Sopivuus
- Audi A6 C6 (4F) sedan, Avant ja Allroad, Audi A4 B8 (8K) sedan ja Avant, Audi Q5 (8R) sekä Seat Exeo (3R2), 2004–2011
Tarkoitettu autoihin, joissa on vakiohalogeenivalaistus ja tehtaan sumuvalojen johtosarja. Xenon-ajovaloilla tai mukautuvalla valaistusjärjestelmällä varustetut autot saattavat tarvita erilaiset valot. Asennus ammattilaisella suositellaan valokeilan oikean kohdistuksen ja sähköliitäntöjen varmistamiseksi.
Mietityttääkö sopivuus autoosi? Kerro rekisterinumero, niin tarkistamme sopivuuden puolestasi.















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.