TA Technix alustasarjat Renault-malleihin

Renault saa TA Technix alustasarjalla uudet madallusjouset ja iskunvaimentimet kerralla. Malleista löytyvät esimerkiksi Megane, Laguna, Megane III, Megane III III, Clio III ja Laguna II. Sarjat laskevat autoa 15–60 mm.

Jos vanhat vaimentimet ovat jo kuluneita, kannattaa valita alustasarja (madallussarja) pelkkien jousten sijaan. TÜV-osatodistus kuuluu jokaiseen sarjaan, ja madallus hyväksytetään muutoskatsastuksessa. Yli 51 mm madaltavat sarjat ovat rata- ja kilpakäyttöön, ja ne on merkitty tuotenimeen.

Pelkät jouset löydät sivulta TA Technix madallusjouset Renault-malleihin. Muut automerkit löydät TA Technix alustasarjojen etusivulta.

Oletko epävarma sopivuudesta? Laita viestiä ja rekisterinumero, niin varmistamme sopivuuden ennen tilausta.

Tavoitat meidät: info@vauhtiveikot.fi / 0503112250 (myös Whatsapp)

Suodata tuotteita