TA Technix madallusjouset Renault-malleihin

Renault madaltuu TA Technix madallusjousilla hallitusti. Mukana ovat mm. Megane II, Megane III, Laguna III, Clio III, Megane I ja Megane IV. Madallukset vaihtelevat välillä 15–60 mm.

Madallusjouset laskevat painopistettä, joten kori kallistelee kaarteissa vähemmän ja auto näyttää heti urheilullisemmalta. TÜV-osatodistus kuuluu jokaiseen sarjaan, ja madallus hyväksytetään muutoskatsastuksessa. Yli 51 mm madaltavat sarjat ovat rata- ja kilpakäyttöön, ja ne on merkitty tuotenimeen.

Jos iskunvaimentimetkin ovat kuluneet, katso TA Technix alustasarjat Renault-malleihin. Muut merkit: TA Technix madallusjouset.

Mietityttääkö sopivuus autoosi? Lähetä rekisterinumero sähköpostilla tai WhatsAppilla, niin tarkistamme sen.

Tavoitat meidät: info@vauhtiveikot.fi / 0503112250 (myös Whatsapp)

Suodata tuotteita