TA Technix alustasarjat Toyota Corolla Verso (E12)
Etsitkö alustasarjaa autoon Toyota Corolla Verso (E12)? TA Technixiltä löytyy tähän malliin sopivia sarjoja. Kaikki sarjat madaltavat autoa 35 mm edestä ja 35 mm takaa. Sopii vuosimalleihin 2002–2004. Valinta tehdään etuakselipainon perusteella: se näkyy kunkin sarjan nimessä. Mukana tulee TÜV-osatodistus, jolla madallus hyväksytetään muutoskatsastuksessa.
Samaan malliin on tarjolla myös madallusjouset ilman iskunvaimentimia. Kaikki TA Technix alustasarjat Toyota-malleihin samalla sivulla.
Mietityttääkö sopivuus autoosi? Lähetä rekisterinumero sähköpostilla tai WhatsAppilla, niin tarkistamme sen.
Tavoitat meidät: info@vauhtiveikot.fi / 0503112250 (myös Whatsapp)
-
Alusta, Alustasarjat, Corolla Verso (E12), Kiinteä korkeus, TA Technix, Toyota
TA Technix alustasarja Toyota Corolla Verso E12 2002–2004 – madallus 35/35 mm (etuakselipaino enintään 900–950 kg)
345,90€Samassa sarjassa ovat sekä madallusjouset että iskunvaimentimet. Säädä pyöränkulmat asennuksen jälkeen.
-
Alusta, Alustasarjat, Corolla Verso (E12), Kiinteä korkeus, TA Technix, Toyota
TA Technix alustasarja Toyota Corolla Verso E12 2002–2004 – madallus 35/35 mm (etuakselipaino enintään 950–1000 kg)
348,90€Kun jouset ja iskunvaimentimet vaihdetaan kerralla, ne ovat samassa kunnossa. Vertaa auton tyyppiä ja moottoria sopivuustietoihin ennen tilaamista.


